Про що мріяла Джиа Каранджи?

Джиа Марі Каранджи – одна з перших супермоделей у світі – померла у 1986. До початку застосування ефективних ліків, що дозволяють зберегти життя ВІЛ-інфікованим пацієнтам, залишався один рік.

Про що мріяла Джиа Марі Каранджи? Про кохання. У дитинстві – про материнське кохання, у юності – про кохання з боку тих близьких, хто був поруч на відстані витягнутої руки. Друзів та подруг у неї було достатньо, але…

Джиа Марі Каранджи

Я мог бы выпить море, я мог бы стать другим –

Вечно молодым, вечно пьяным.

Я мог бы стать рекою, быть темною водой,

Вечно молодым, вечно пьяным.

Я мог бы стать скалою, но уже другой… (с) Смысловые галлюцинации

Джиа Каранджи могла б заснувати модельну агенцію

Одна із знайомих моделей Джиї ділилася: «Вона шукала чиєсь кохання, вона приходила до мене додому іноді посеред ночі. Я відчиняла їй двері, а вона хотіла лише, щоб хтось обійняв її. Це було дуже сумно».

Історія не знає умовного способу

Джиа Каранджи могла б заснувати модельну агенцію, запустити популярне ток-шоу та мати мільйони фанатів. До її порад прислухалися б моделі-початківці, а зірки з радістю брали б участь у прямих ефірах.

Вона могла б пов’язати життя з криміналом і грабувати банки, як Бонні Паркер

Вона могла б пов’язати життя з криміналом і грабувати банки, як Бонні Паркер – відома подруга не менш відомого гангстера Клайда Берроу. Вона могла б заснувати благодійний фонд і рятувати юні і не дуже юні душі, що заплуталися. Але ні.

Улюблена модель фотографів, героїня обкладинок французького, британського, американського Vogue, Cosmopolitan

Коли людство стикається з невідомою хворобою, першою реакцією пересічних громадян на неї зазвичай стає страх. На той час до страху додалася відсутність терапії.

Клінічні випробування медичних препаратів були проведені в 1985 році, ефективність їхньої боротьби з ВІЛ була науково доведена, а їх активне використання почалося в 1987 році.

Наркотики – глухий кут

Улюблена модель фотографів, героїня обкладинок французького, британського, американського Vogue, Cosmopolitan, що мала харизму і природний магнетизм, померла від СНІДу в 1986.

Її мрії про велике майбутнє майже справдилися. Але пошуки місця під сонцем у світі моделей, що виявилися яскравими та насиченими, закінчилися швидко та сумно. Іноді гонорари, витрачені на наркотики, можуть призвести до безвиході. На жаль.

Биографична драма «Джиа» (1998)

Всю глибину трагедії, болю та відчаю Джії Марі Каранджі Анджеліна Джолі передала у художньому фільмі – біографічній драмі «Джиа» (1998).

Тест на ВІЛ

Мрії про велике та красиве майбутнє можуть бути у кожного. Напевно вони є і у вас. Мрійте, будуйте плани та будьте здорові. Знання власного ВІЛ-статусу допоможе зберегти ваше здоров’я та здоров’я ваших партнерів.

Як і де зробити тест на ВІЛ? На ці та інші питання є тут відповіді, – на сайті Фонду menZDRAV, – menzdrav.org.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
Веб-сайт