Гени відгукнулися на силу думки?

Велика ріка починається з маленького струмочку. Думка “не хворіти” може стати такою “водоймою”, та, як знати, ще одне-два десятиліття – і ми зможемо силою цієї думки …лікуватися. Візьмемо, наприклад, застуду. Як тільки піднімається температура та з’являються інші ознаки, зокрема, кашель і нежить, насамперед людина що робить?Гены откликнулись на работу мысли?Саме так, дорогий читачу, вона думає: “Швидше б одужати!” І тут одразу ж згадується думка про імунітет: от якби його зміцнити, то тоді він точно не допустить проникнення шкідливих вірусів в організм.

Мартін Фуссенеггер (Martin Fussenegger) з іншими вченими з Швейцарської вищої технічної школи (Цюрих) створили механізм, що активізує імунітет …силою думки. Сила думки запускає захисні здібності організму, і цей запуск є відповіддю на роздуми. В результаті синтезу інтерферону патогенні речовини в паніці тікають, здоров’я помітно покращується, тощо.

Імпульси мозку, що перетворювалися на регуляторні команди під час експерименту, належали людині. Фізіологічні процеси відбувалися у лабораторної миші. Сенсор на лобі учасника-людини приймав “інформацію” від його мозку і передавав її по Bluetooth на пристрій, прикріплений до тварини. Так, людина мала можливість пограти на комп’ютері, відпочити, а також спробувати “силою думки” вмикнути світлодіод. Дія “передавача”, описаного у виданні Nature Communications, була заснована на біотехнологіях, які відомі дослідникам порівняно давно.

Гены откликнулись на работу мысли?

Нейрокомп’ютерний інтерфейс, як пише журнал “Наука й життя”, перетворював ЕЕГ-ритми мозку на певний сигнал, спрямований у зовнішнє середовище. Цей сигнал, у свою чергу, фіксував зовнішній пристрій. Оптогенетично модифіковані клітини тварини включали фотобілок, який реагував на світлову дію, що має певну довжину хвилі. Цей імпульс “вмикав” фоторецептор* миші, який і давав сигнал до початку синтезу білка, що активізував вироблення інтерферону. Миша при цьому вільно переміщалася поверхнею з електромагнітним полем.

Гены откликнулись на работу мысли?

Як знати, можливо всякі мігрені та інші вегето-судинні дистонії незабаром залишатимуть організм людини відразу ж, як тільки вона подумає про це?

_______________________________________________________

*Фоторецептор-імплант був зроблений у вигляді комірки з клітинами, які продукують білок, що активізує вироблення інтерферону.

10 thoughts on “Гени відгукнулися на силу думки?

  1. Упс, вот уже оно и пришло – управление мыслями. Я так понимаю, в основе лежит метод биологической обратной связи, только тут явно ОЧЕНЬ хорошая и точная аппаратура.
    Надеюсь, что эти наработки будут использовать во благо человечеству.

  2. Недаром говорят – следите за своими мыслями. А тут ещё можно будет ими управлять. До чего дошёл прогресс! Класс!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
Веб-сайт